Forum Support

Картографія

Території відбору наукових зразків

це показово

Great docs & support

Довідкові матеріали

Аналітика, публікації та рекомендації експертів

це корисно

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти, на яку ви створювали свій обліковий запис. ваш логін буде надісланий на цю електронну адресу.

Новини проекту технічної допомоги


 

 

 

 

 

 

 


Четвертий щорічний регіональний науковий симпозіум в рамках концепції «Єдине здоров’я» за підтримки ПЗБЗ в Україні, за участю: ключових осіб Агентства зменшення біологічної загрози (АЗЗ МО США), Міністерства охорони здоров’я України, Національної академії аграрних наук України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Міністерства аграрної політики та Продовольства України, Міністерства оборони України, урядових установ, міжнародних організацій, ВООЗ, ЦКЗ, а також учасників редколегії та Симпозіуму.

   


Зустріч робочої групи з освітньої та інформаційної діяльності по обговоренню діяльності над розробкою ефективної національної інформаційно-просвітницької стратегії, особлива увага в якій має приділятись створенню анкет та способу проведення опитувань для кращого розуміння впливу антропогенних факторів на поширення вірусу АЧС.     Підготовчий тренінг по збору зразків м'ясної продукції зі свинини в рамках проекту UP-10 з відвіданням КП «Володимирський Ринок» та Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

Запуск практичної реалізації проекту UP-10

   


Семінар з результатів та впровадження досліджень за моделлю «КАП»

Семінар №18

Семінар «Вступ до ГІС та основ просторового аналізу»

Фінальний звіт проекту UP-10 англійською та українською мовами

На верх