Forum Support

Картографія

Території відбору наукових зразків

це показово

Great docs & support

Довідкові матеріали

Аналітика, публікації та рекомендації експертів

це корисно

Практичні поради

Як знайти об'єкт на Google-карті?

Перейдіть за посиланням Карти Google напишіть слово для запиту та натисніть кнопку пошуку.

По ходу формування запиту система підказує можливі варіанти розташування об'єкта, якщо таких декілька, як наприклад: Радісне - Хмельницька область, Одеська область, Житомирська область ...

Прокручуванням коліщатка миші вперед-назад — зручно масштабувати карту, а змінивши відображення карти (клацніть по віконечку «Земля» у нижньому лівому куті карти) можна деталізувати поверхню. Знайшовши об'єкт пошуку клацніть на ньому лівою кнопкою миші і біля пошукового рядка відразу з'являться його координати.
50.374713, 30.503232 —  перше значення - широта, наступне - довгота розташування позначеного об'єкта.
Клацання мишею в іншому місці карти —  призведе до відображення інших координат.
Як виміряти відстань між об'єктами на Google-карті?

Клацніть правою кнопкою миші на першому об'єкті для відображення додаткового меню, із переліку дій в якому оберіть «Виміряти відстань», перейдіть до наступного об'єкта (при потребі - мінімізуйте карту, якщо він знаходиться за межами екрану) та клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Аналогічним чином можна прокласти маршрут (як до так і від позначеного об'єкта), дізнатись що відомо Google про цей об'єкт та здійснити пошук місць поблизу.

Новини проекту технічної допомоги


 

 

 

 

 

 

 


Четвертий щорічний регіональний науковий симпозіум в рамках концепції «Єдине здоров’я» за підтримки ПЗБЗ в Україні, за участю: ключових осіб Агентства зменшення біологічної загрози (АЗЗ МО США), Міністерства охорони здоров’я України, Національної академії аграрних наук України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Міністерства аграрної політики та Продовольства України, Міністерства оборони України, урядових установ, міжнародних організацій, ВООЗ, ЦКЗ, а також учасників редколегії та Симпозіуму.

   


Зустріч робочої групи з освітньої та інформаційної діяльності з обговорення діяльності над розробкою ефективної національної інформаційно-просвітницької стратегії, особлива увага в якій має приділятись створенню анкет та способу проведення опитувань для кращого розуміння впливу антропогенних факторів на поширення вірусу АЧС.     Підготовчий тренінг по збору зразків м'ясної продукції зі свинини в рамках проекту UP-10 з відвіданням КП «Володимирський Ринок» та Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

Запуск практичної реалізації проекту UP-10

   


Семінар з результатів та впровадження досліджень за моделлю «КАП»

Семінар №18

Семінар «Вступ до ГІС та основ просторового аналізу»

Фінальний звіт проекту UP-10 англійською та українською мовами

На верх